Upplev känslan av innovativ inredning

Kontakta oss på Designcenter

Vår målsättning är att få så bra insikt som möjligt om dina tankar och vad du efterfrågar. Kontakta oss för ett personligt möte då vi anser att det är det effektivaste sättet att nå dit.


Tel: 013 - 10 50 15
E-mail: info@designcenter.nu

Vårt Showroom (ring för att boka tid):
Vasavägen 61 C
582 33 Linköping

Adress:
Vasavägen 61 C
582 33 Linköping

Följ oss gärna i sociala medier
Designcenter på Facebook




Våra medarbetare

Björn Karlsson
Inredningskonsult

Tel: 070 - 629 05 31
E-mail: bjorn@designcenter.nu

Andreas Haga
Montör

Tel: 070 - 899 93 10
E-mail: andreas@designcenter.nu

Josephine Tilly
Administratör

E-mail: josephine@designcenter.nu 


Daniel Johansson
Montör

E-mail: daniel@designcenter.nu


Karl Askbom
Montör

E-mail: karl@designcenter.nu


Stefan Olofsson
Montör

E-mail: stefan@designcenter.nu


Robert McMullin
Montör

E-mail: robert@designcenter.nu


Tobias Wahl
Montör

E-mail: tobias@designcenter.nu


Anders Pettersson
Montör

E-mail: anders@designcenter.nu 


Peter Smith
Montör

E-mail: peter@designcenter.nu 


Andreas Sjölin
Montör

E-mail: andreas.s@designcenter.nu


Jonathan Haag
Montör

E-mail: jonathan@designcenter.nu